X

Глобальний тягар проблем психічного здоров’я зростає та вимагає конкретних дій

Будучи лідером у дослідженні хвороб мозку, Лундбек проактивно взаємодіє з різними організаціями та структурами, щоб пріоретизувати та покращувати психічне здоров’я усіх.

Психічне здоров’я має значний вплив на якість життя кожного індивідуума як у фізичному сенсі, так і у соціальному.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) тривалість життя у людей, що страждають важкими формами психічних розладів, скорочується на 10-25 років. 3

Для Лундбек психічне здоров’я кожного це значно більше, ніж здоров’я людей, які уже живуть із діагнозом. Ми хотіли би, щоб кожен мав доступ до системи охорони психічного здоров’я з метою захисту свого психологічного добробуту та лікування своїх психічних захворювань вчасно та найбільш оптимальним чином.

Нерівноправність у питаннях здоров’я повинна зменшуватися та паритет значимості психічного та соматичного здоров’я повинен стати досяжним. Це вимагає вільного від стигми середовища.

Відсутність доступу до первинної та спеціалізованої допомоги щодо психічного здоровя продовжує бути бар’єром на шляху покращення психічного здоров’я усіх.

ВООЗ відзначає, що комбінована психологічна та фармакологічна терапія найімовірніше найкращим чином допомагає при лікуванні психічних розладів. 4

Лундбек проактивно співпрацює із різноманітними зацікавленими органами та організаціями глобального, регіонального та локального рівня.

Ми підтримуємо інституційний розвиток груп підтримки з метою, щоб їх голос був почутий суспільством та допомагаємо таким чином боротися зі стігмою, упередженням проти психічних розладів.
Ми продовжуємо наполегливо працювати над розробкою нових лікарських засобів, підходів до терапії з метою покращення якості життя людей в усьому світі.

Переглянути ролики професора Олега Чабана на тему:

День психічного здоров’я

 

Вплив пандемії на здоров’я українців

Як спілкуватися з пацієнтом під час пандемії

Чому так важливо лікарю турбуватися про власне здоров’я


1. WHO (2018), Thirteenth General Programme of Work 2019−2023, pp.01
2. World Health Organization. 2003. “Investing in Mental Health”. Retrieved 26 June 2012.
3. https://www.who.int/mental_health/management/info_sheet.pdf
4.https://apps.who.int/iris/bitstream/handle/10665/44095/9789241547697_eng.pdf;jsessionid=7C3922B41B105A320DD80800DCD7B703?sequence=1

Більше інформації на www.progress.im та www.lundbeck.com

Ви залишаєте
brintellix.com.ua